Unsaon pag-disable sa ARIZA PengCa Tigert S1
Kon bahin sa mga device nga sakop sa brand nga ARIZA, kon nakadawat ka og notipikasyon sa imong Android device bahin sa usa ka dili pamilyar nga ARIZA PengCa Tigert S1 sa duol, mahimo nimo kining ipatingog pinaagi sa pag-tap sa system notification.
Kung nakit-an na nimo ang ARIZA PengCa Tigert S1, sunda kini nga mga lakang aron ma-disable kini.
ARIZA PengCa Tigert S1
Aron ma-disable ang ARIZA PengCa Tigert S1 :
1. Pangitaa ang ON/OFF button sa kilid sa ARIZA PengCa Tigert S1
2. Pindota og dugay ang butones sa kilid sulod sa 3 segundos.
3. Kung ang ARIZA PengCa Tigert S1 naka-disable, kini mopagawas ug tono sa shutdown prompt.
Human sa pag-disable, ang ARIZA PengCa Tigert S1 tangtangon gikan sa Find Hub network, nga makapugong sa tag-iya sa pagdawat og mga update sa lokasyon para niini nga device. Dugang pa, dili ka na makadawat og mga alerto nga may kalabotan niining ARIZA PengCa Tigert S1.
Aron ma-enable ang pag-ila:
1. Pangitaa ang ON/OFF button sa kilid sa device
2. Dali nga pindota ang butones sa kilid sa 5 ka beses sulod sa wala pay 2 segundos.
3. Ang aparato mokumpirma pinaagi sa pag-beep og 6 ka beses